PLM-40E-500
MEANWELL- PLM-40E-500 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
y: hk_groteskregular; color: rgb(104, 118, 140); text-align: center; border: 1px solid rgb(215, 215, 215);">40W
19-38Vdc
1050mA
Active PFC
%87
IP30
175x42x24mm
PLM-40E-1400
40W
15-29Vdc
1400mA
Active PFC
%86
IP30
175x42x24mm
PLM-40E-1750
40W
1750mA
%86
175x42x24mm