MEANWELL- PLM-40E-1400 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
id rgb(215, 215, 215);">40W 29-57Vdc 700mA Active PFC %87 IP30 175x42x24mm PLM-40E-1050 40W 19-38Vdc 1050mA Active PFC %87 IP30 175x42x24mm PLM-40E-1400 40W 15-29Vdc 1400mA Active PFC %86 IP30 175x42x24mm PLM-40E-1750 40W 12-23Vdc 1750mA Active PFC %86 IP30 175x42x24mm