MEANWELL- PCD-60-2400B Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
r: 1px solid rgb(215, 215, 215);">128x60x32mm PCD-60-1750B 60W 20-34V 1750mA AC Dim %5 %85 IP42 128x60x32mm PCD-60-2000B 60W 18-30V 2000mA AC Dim %5 %85 IP42 128x60x32mm PCD-60-2400B 60W 15-25V 2400mA AC Dim %5 %84 IP42 128x60x32mm