PCD-60-1400B
MEANWELL- PCD-60-1400B Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
box-sizing: border-box;">%85
IP42
128x60x32mm
PCD-60-1750B
60W
20-34V
1750mA
IP42
128x60x32mm
PCD-60-2000B
60W
18-30V
2000mA
%85
128x60x32mm
60W
2400mA
%84
128x60x32mm