PCD-40-500B
MEANWELL- PCD-40-500B Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
border-box;">%5
%86
IP42
128x60x32mm
PCD-40-1400B
40W
17-29V
1400mA
IP42
128x60x32mm
PCD-40-1750B
40W
13-23V
1750mA
%85
128x60x32mm