PCD-40-350B
MEANWELL- PCD-40-350B Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
215, 215, 215);">IP42
128x60x32mm
PCD-40-1400B
40W
17-29V
1400mA
AC Dim
%5
%85
IP42
128x60x32mm
PCD-40-1750B
40W
13-23V
1750mA
AC Dim
%5
%85
IP42
128x60x32mm