PCD-16-700B
MEANWELL- PCD-16-700B Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
7x30mm
PCD-16-1050B
16W
12-16V
1050mA
IP42
84x57x30mm
PCD-16-1400B
16W
8-12V
1400mA
IP42
84x57x30mm