PCD-16-1050B
MEANWELL- PCD-16-1050B Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
215);">84x57x30mm
PCD-16-700B
16W
16-24V
700mA
AC Dim
%5
%81
IP42
84x57x30mm
PCD-16-1050B
16W
12-16V
1050mA
AC Dim
%5
%81
IP42
84x57x30mm
PCD-16-1400B
16W
8-12V
1400mA
%80
84x57x30mm