ODLC-65A-1400
MEANWELL- ODLC-65A-1400 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
Meanwell Toptan Türkiye Mean Well
ODLC-65A-1400 123); text-align: center; border: 1px solid rgb(215, 215, 215);">Güç VDC Region Sabit Amp IP Dimedilebilir Active PFC Fan Çıkış Boyut ODLC-65A-700 65W 69-93Vdc 700mA IP67 0-10VdcPWM PF>92 Var 121x77x29mm ODLC-65A-1050 65W 46-62Vdc 1050mA IP67 0-10VdcPWM PF>92 Var 121x77x29mm ODLC-65A-1400 65W 34-46Vdc 1400mA IP67 0-10VdcPWM PF>92 Var 121x77x29mm ODLC-65A-1750 65W 27-36Vdc 1750mA IP67 0-10VdcPWM PF>92 Var 121x77x29mm