ODLC-65-1750DA
MEANWELL- ODLC-65-1750DA Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
Meanwell Toptan Türkiye Mean Well
ODLC-65-1750DA 65W 1750mA Dimming 0~10V, 10V PWM, DALI