MEANWELL- LPV-100-48 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
Meanwell Toptan Türkiye Mean Well
LPV-100-48 ÜRÜN KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN..
Ürün Kodu Güç VDC Amp Tol Verim IP Boyut
LPV-100-05 60W 5V 12.00A %8 %80 IP67 190x52x37mm
LPV-100-12 100W 12V 8.50A %5 %85 IP67 190x52x37mm
LPV-100-15 100W 15V 6.70A %5 %87 IP67 190x52x37mm
LPV-100-24 100W 24V 4.20A %5 %88 IP67 190x52x37mm
LPV-100-36 100W 36V 2.80A %5 %868 IP67 190x52x37mm
LPV-100-48 100W 48V 3.20A %5 %89 IP67 190x52x37mm