MEANWELL- LPHC-18-700 6~25Vdc 700mA IP67 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
n-names-vol-8/512/24-512.png" width="20" height="20" />ÜRÜN KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN..
Ürün Kodu Güç VDC Amp Verim IP Boyut
LPHC-18-350 17W 6-48V 350mA %80 IP67 140x30x22mm
LPHC-18-700 18W 6-25V 700mA %80 IP67 140x30x22mm
MEANWELL Ürünleri
MEANWELL Üretim Grupları:
MEANWELL Ürün Çeşitliliği:
Meanwell Toptan Türkiye Mean Well
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
MEANWELL- LPHC-18-700 6~25Vdc 700mA IP67 Led Sürücü - Güç kaynağı MEANWELL- LPHC-18-700 6~25Vdc 700mA IP67 Led Sürücü - Güç kaynağı ürünü en ucuz fiyatı ile elektrik market'de satılmaktadır. LPHC-18-700