LPF-40D-30
MEANWELL- LPF-40D-30 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
0D-48
40W
48V
0.84A
1-10Vdc,PWM,Resistance
%4
%89
IP67
163x43x32mm
LPF-40D-54
41W
54V
0.76A
1-10Vdc,PWM,Resistance
%4
%89
IP67
163x43x32mm