MEANWELL- LPC-60-1400 9~42Vdc 1400mA IP67 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
Meanwell Toptan Türkiye Mean Well
LPC-60-1400 9~42Vdc 1400mA IP67 MEANWELL | ÜRÜN KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN..
Meanwell LPC-60-1400 Sabit Akım Led Güç Kaynağı
PLASTİK KASA SABİT AKIM ÇIKIŞLI LED GÜÇ KAYNAKLARI
  • Sabit akım dizaynı
  • Tamamen IP67 seviyesi ile kaplanmıştır
  • Giriş 90-264VAC Universal giriş
  • 300V AC dalgalanma voltaj girişine 5 sn dayanabilir
  • Kısa devre/Aşırı Yük/Aşırı Voltaj Koruması
  • Tam izolasyonlu plastik kasa
  • Konveksiyon Soğutma
  • UL1310 Class 2 power unit, pass LPS
  • %100 tam yük testi
  • Düşük fiyat,yüksek güvenilirlik
  • LED ve hareketli yazı uygulamaları için ideal
  • 2 yıl garanti
Ürün Kodu Güç VDC Amp Verim IP Boyut
LPC-60-1050 50W 9-48V 1050mA %87 IP67 163x43x32mm
LPC-60-1400 59W 9-42V 1400mA %85 IP67 163x43x32mm
LPC-60-1750 60W 9-34V 1750mA %87 IP67 163x43x32mm
MEANWELL- LPC-60-1400 9~42Vdc 1400mA IP67 Led Sürücü - Güç kaynağı MEANWELL- LPC-60-1400 9~42Vdc 1400mA IP67 Led Sürücü - Güç kaynağı ürünü en ucuz fiyatı ile elektrik market'de satılmaktadır. LPC-60-1400