MEANWELL- LPC-60-1050 9~48Vdc 1050mA IP67 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
Meanwell Toptan Türkiye Mean Well
LPC-60-1050 9~48Vdc 1050mA IP67 MEANWELL | ÜRÜN KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN..
Ürün Kodu Güç VDC Amp Verim IP Boyut
LPC-60-1050 50W 9-48V 1050mA %87 IP67 163x43x32mm
LPC-60-1400 59W 9-42V 1400mA %85 IP67 163x43x32mm
LPC-60-1750 60W 9-34V 1750mA %87 IP67 163x43x32mm
MEANWELL Ürünleri
MEANWELL Üretim Grupları:
MEANWELL Ürün Çeşitliliği:
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
MEANWELL- LPC-60-1050 9~48Vdc 1050mA IP67 Led Sürücü - Güç kaynağı MEANWELL- LPC-60-1050 9~48Vdc 1050mA IP67 Led Sürücü - Güç kaynağı ürünü en ucuz fiyatı ile elektrik market'de satılmaktadır. LPC-60-1050