MEANWELL- LPC-35-700 9~48Vdc 700mA IP67 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
ean Well" border="0" style="float: none; margin: 0px;" />
LPC-35-700 9~48Vdc 700mA IP67 MEANWELL | ÜRÜN KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN..
Meanwell LPC-35-700 Sabit Akım Led Güç Kaynağı
PLASTİK KASA SABİT AKIM ÇIKIŞLI LED GÜÇ KAYNAKLARI
  • Sabit akım dizaynı
  • Tamamen IP67 seviyesi ile kaplanmıştır
  • Giriş 90-264VAC Universal giriş
  • 300V AC dalgalanma voltaj girişine 5 sn dayanabilir