MEANWELL- LPC-150-3150 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
solid rgb(215, 215, 215);">2800mA %90 IP67 191x63x38mm LPC-150-3150 150W 24-48V 3150mA %90 IP67 191x63x38mm