MEANWELL- LPC-150-2800 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
140); text-align: center; border: 1px solid rgb(215, 215, 215);">IP67 191x63x38mm LPC-150-2800 150W 27-54V 2800mA %90 IP67 191x63x38mm LPC-150-3150 150W 24-48V 3150mA %90 IP67 191x63x38mm