MEANWELL- LPC-100-500 100~200Vdc 500mA IP67 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
Meanwell Toptan Türkiye Mean Well
LPC-100-500 100~200Vdc 500mA IP67 ÜRÜN KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN..
LPC-100-500
Meanwell LPC-100-500 Sabit Akım Led Güç Kaynağı
PLASTİK KASA SABİT AKIM ÇIKIŞLI LED GÜÇ KAYNAKLARI
  • Sabit akım dizaynı
  • Tamamen IP67 seviyesi ile kaplanmıştır
  • Giriş 90-264VAC Universal giriş
  • 300V AC dalgalanma voltaj girişine 5 sn dayanabilir