MEANWELL- LPC-100-350 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
ell turkiye.png" alt="Meanwell Toptan Türkiye Mean Well" border="0" style="float: none; margin: 0px;" />
LPC-100-350 ÜRÜN KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN..
Ürün Kodu Güç VDC Amp Verim IP Boyut
LPC-100-350 100W 143-286V 350mA %90 IP67 190x52x37mm