MEANWELL- LPC-100-2100 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
Meanwell Toptan Türkiye Mean Well
LPC-100-2100 ÜRÜN KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN..
Ürün Kodu Güç VDC Amp Verim IP Boyut
LPC-100-350 100W 143-286V 350mA %90 IP67 190x52x37mm
LPC-100-500 100W 100-200V 500mA %90 IP67 190x52x37mm
LPC-100-700 100W 72-143V 700mA %90 IP67 190x52x37mm
LPC-100-1050 100W 48-96V 1050mA %90 IP67 190x52x37mm
LPC-100-1400 100W 36-72V 1400mA %90 IP67 190x52x37mm
LPC-100-1750 100W 29-58V 1750mA %90 IP67 190x52x37mm
LPC-100-2100 100W 24--48V 2100mA %90 IP67 190x52x37mm