LDH-45B-350
MEANWELL- LDH-45B-350 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
700mA
PWM+Analog
75x53x23mm
LDH-45B-1050
45W
Step-Up
18-32Vdc
21-43Vdc
1050mA
PWM+Analog
75x53x23mm