MEANWELL- IDPC-45-1400 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
Meanwell Toptan Türkiye Mean Well
IDPC-45-1400
Ürün Kodu Güç Sabit Amp Vdc Region Dimedilebilir Fan Çıkış Active PFC Verim IP Boyut
IDPC-45-350 33W 350mA 57-95Vdc 0-10Vdc,PMW opt PF>92 %86 PCB 130x68x21mm
IDPC-45-500 45W 500mA 54-90Vdc 0-10Vdc,PMW opt PF>92 %85 PCB 130x68x21mm
IDPC-45-700 45W 700mA 38-64Vdc 0-10Vdc,PMW opt PF>92 %85 PCB 130x68x21mm
IDPC-45-1050 45W 1050mA 29-43Vdc 0-10Vdc,PMW opt PF>92 %84 PCB 130x68x21mm
IDPC-45-1400 45W 1400mA 19-32Vdc 0-10Vdc,PMW opt PF>92 %83 PCB 130x68x21mm