MEANWELL- IDPC-25-1050 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
Meanwell Toptan Türkiye Mean Well
IDPC-25-1050
Ürün Kodu Güç Sabit Amp Vdc Region Dimedilebilir Fan Çıkış Active PFC Verim IP Boyut
IDPC-25-350 25W 350mA 49-70Vdc 0-10Vdc,PMW opt PF>92 %82 PCB 115x73x20mm
IDPC-25-500 25W 500mA 35-50Vdc 0-10Vdc,PMW opt PF>92 %82 PCB 115x73x20mm
IDPC-25-700 25W 700mA 25-36Vdc 0-10Vdc,PMW opt PF>92 %82 PCB 115x73x20mm
IDPC-25-1050 25W 1050mA 17-24Vdc 0-10Vdc,PMW opt PF>92 %82 PCB 115x73x20mm