IDLC-65A-1400
MEANWELL- IDLC-65A-1400 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
Meanwell Toptan Türkiye Mean Well
IDLC-65A-1400 ; border: 1px solid rgb(215, 215, 215);">Fan Çıkış Boyut IDLC-65A-700 65W 69-93Vdc 700mA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 Var 130x75x25mm IDLC-65A-1050 65W 46-62Vdc 1050mA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 Var 130x75x25mm IDLC-65A-1400 65W 34-46Vdc 1400mA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 Var 130x75x25mm IDLC-65A-1750 65W 27-36Vdc 1750mA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 Var 130x75x25mm