MEANWELL- IDLC-45A-700 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
kiye.png" alt="Meanwell Toptan Türkiye Mean Well" border="0" style="float: none; margin: 0px;" />
IDLC-45A-700 groteskbold; font-size: 15px; color: rgb(0, 63, 123); text-align: center; border: 1px solid rgb(215, 215, 215);">Ürün Kodu Güç VDC Region Sabit Amp IP Dimedilebilir Active PFC Fan Çıkış Boyut IDLC-45A-350 45W 57-95Vdc 350mA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 Var 120x75x25mm IDLC-45A-500 45W 54-90Vdc 500mA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 Var 120x75x25mm IDLC-45A-700 45W 38-64Vdc 700mA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 Var 120x75x25mm IDLC-45A-1050 45W 26-43Vdc 1050mA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 Var 120x75x25mm IDLC-45A-1400 45W 19-32Vdc 1400mAA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 Var 120x75x25mm