MEANWELL- IDLC-45-500 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
helvetica="" neue="" style="box-sizing: border-box; border-spacing: 0px; border-collapse: collapse; background-color: rgb(251, 251, 251); margin-top: 29px; width: 500px; font-family: "> Ürün Kodu Güç VDC Region Sabit Amp IP Dimedilebilir Active PFC Fan Çıkış Boyut IDLC-45-350 45W 57-95Vdc 350mA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 --- 120x75x25mm IDLC-45-500 45W 54-90Vdc 500mA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 --- 120x75x25mm IDLC-45-700 45W 38-64Vdc 700mA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 --- 120x75x25mm IDLC-45-1050 45W 26-43Vdc 1050mA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 --- 120x75x25mm IDLC-45-1400 45W 19-32Vdc 1400mAA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 --- 120x75x25mm