MEANWELL- IDLC-45-350 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
Meanwell Toptan Türkiye Mean Well
IDLC-45-350
Ürün Kodu Güç VDC Region Sabit Amp IP Dimedilebilir Active PFC Fan Çıkış Boyut
IDLC-45-350 45W 57-95Vdc 350mA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 --- 120x75x25mm