MEANWELL- IDLC-45-1050 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
Meanwell Toptan Türkiye Mean Well
IDLC-45-1050
Ürün Kodu Güç VDC Region Sabit Amp IP Dimedilebilir Active PFC Fan Çıkış Boyut
IDLC-45-350 45W 57-95Vdc 350mA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 --- 120x75x25mm
IDLC-45-500 45W 54-90Vdc 500mA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 --- 120x75x25mm
IDLC-45-700 45W 38-64Vdc 700mA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 --- 120x75x25mm
IDLC-45-1050 45W 26-43Vdc 1050mA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 --- 120x75x25mm