MEANWELL- IDLC-25A-500 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
Meanwell Toptan Türkiye Mean Well
IDLC-25A-500
Ürün Kodu Güç VDC Region Sabit Amp IP Dimedilebilir Active PFC Fan Çıkış Boyut
IDLC-25A-350 25W 49-70Vdc 350mA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 Var 110x75x22mm
IDLC-25A-500 25W 35-50Vdc 500mA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 Var 110x75x22mm