IDLC-25A-1050
MEANWELL- IDLC-25A-1050 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
oteskbold; font-size: 15px; color: rgb(0, 63, 123); text-align: center; border: 1px solid rgb(215, 215, 215);">VDC Region Sabit Amp IP Dimedilebilir Active PFC Fan Çıkış Boyut IDLC-25A-350 25W 49-70Vdc 350mA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 Var 110x75x22mm IDLC-25A-500 25W 35-50Vdc 500mA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 Var 110x75x22mm IDLC-25A-700 25W 25-36Vdc 700mA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 Var 110x75x22mm IDLC-25A-1050 25W 17-24Vdc 1050mA IP20 0-10Vdc,PWM PF>92 Var 110x75x22mm