MEANWELL- HLG-40H-24A Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
Meanwell Toptan Türkiye Mean Well
HLG-40H-24A -box; border-spacing: 0px; border-collapse: collapse; background-color: rgb(251, 251, 251); margin-top: 29px; width: 500px; font-family: "> Ürün Kodu Güç VDC Amp Akım Ayar Vdc Ayar IP Boyut HLG-40H-12A 40W 12V 3.33A 2-3.33A 10.8-13.5V IP65 177x62x37mm HLG-40H-15A 40W 15V 2.67A 1.6-2.67A 13.5-17V IP65 177x62x37mm HLG-40H-20A 40W 20V 2A 1.2-2A 17-22V IP65 177x62x37mm HLG-40H-24A 40W 24V 1.67A 1-1.67A 22-27V IP65 177x62x37mm HLG-40H-30A 40W 30V 1.34A 0.8-1.34A 27-33V IP65 177x62x37mm HLG-40H-36A 40W 36V 1.12A 0.67-1.12A 33-40V IP65 177x62x37mm HLG-40H-42A 40W 42V 0.96A 0.58-0.96A 40-46V IP65 177x62x37mm HLG-40H-48A 40W 48V 0.84A 0.5-0.84A 44-53V IP65 177x62x37mm HLG-40H-54A 40W 54V 0.75A 0.45-0.75A 49-58V IP65 177x62x37mm