HLG-320H-C1050D2
MEANWELL- HLG-320H-C1050D2 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
Meanwell Toptan Türkiye Mean Well
HLG-320H-C1050D2 ÜRÜN KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN..
Ürün Kodu Güç Amp VDC Region Smart Timer Dim Verim IP Boyut
HLG-320H-C700D2 300W 700mA 214-428V Programlanabilir %94 IP67 252x90x44mm
HLG-320H-C1050D2 320W 1050mA 152-305V Programlanabilir %94 IP67 252x90x44mm