Hims HCC-22T2-3 Metre 22kW Destekli Elektrikli Araç Şarj Kablosu
%37 indirim
5.661,07 TL (%6,00 havale indirimi)
Hims Elektrikli Araba Şarj Kablosu
Hims markasının üretmiş olduğu elektrikli araç şarj kablosudur.
22kW araç şarj kablosu hem Avrupa hem de Türkiye'deki tüm tip 2 soketler ile kullanıma uygundur.
Düz yapıya sahip Hims şarj kablosu, rahatlıkla her yere taşınabilir ve kullanılabilir.
Ürün Özellikleri
  • Çalışma Akımı : 32A
  • Güç Aktarım Kapasitesi : 22 kW
  • Çalıma Gerilimi : 380V AC
  • Çalışma Frekansı : 50/60 Hz
  • Çalışma Sıcaklığı : -25 ile 55 derece
  • Nem : %95'e kadar yoğuşmasız
  • Kontak Kaplama : Gümüş
  • Depolama Sıcaklığı : -30 ile 80 derece
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Hims HCC-22T2-3 Metre 22kW Destekli Elektrikli Araç Şarj Kablosu Hims HCC-22T2-3 Metre 22kW Destekli Elektrikli Araç Şarj Kablosu ürünü en ucuz fiyatı ile elektrik market'de satılmaktadır. HCC-22T2_3MT