MEANWELL- HBG-240-48A Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
"box-sizing: border-box; padding: 10px; font-family: hk_groteskregular; color: rgb(104, 118, 140); text-align: center; border: 1px solid rgb(215, 215, 215);">24V 10.00A 14.4-24V 6.0-10A %93 IP65 Ø192x69mm HBG-240-36A 240W 36V 6.70A 21.6-36V 4.0-6.7A %93 IP65 Ø192x69mm HBG-240-48A 240W 48V 5.00A 28.8-48V 3.0-5.0A %93 IP65 Ø192x69mm HBG-240-60A 240W 60V 4.00A 36-60V 2.4-4.0A %94 IP65 Ø192x69mm