MEANWELL- HBG-100-60A Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
or: rgb(104, 118, 140); text-align: center; border: 1px solid rgb(215, 215, 215);">1.62-2.7A %91 IP65 Ø130x67mm HBG-100-48A 96W 48V 2.00A 28.8-48V 1.2-2.0A %91 IP65 Ø130x67mm HBG-100-60A 96W 60V 1.60A 36-60V 1.0-1.6A %92 IP65 Ø130x67mm