MEANWELL- APC-35-350 28~100Vdc 350mA IP30 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
Meanwell Toptan Türkiye Mean Well
APC-35-350 28~100Vdc 350mA IP30 MEANWELL ÜRÜN KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN..
Ürün Kodu Güç VDC Amp Verim IP Boyut
APC-35-350 35W 28-100V 350mA %84 IP42 84x57x30mm