MEANWELL- APC-25-1050 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
Meanwell Toptan Türkiye Mean Well
APC-25-1050 ÜRÜN KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN..
Ürün Kodu Güç VDC Amp Verim IP Boyut
APC-25-350 25W 25-70V 350mA %83 IP42 84x57x30mm
APC-25-500 25W 15-50V 500mA %83 IP42 84x57x30mm
APC-25-700 25W 11-36V 700mA %83 IP42 84x57x30mm
APC-25-1050 25W 9-24V 1050mA %83 IP42 84x57x30mm