MEANWELL- APC-16-350 12~48Vdc 350mA IP30 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
Meanwell Toptan Türkiye Mean Well
APC-16-350 12~48Vdc 350mA IP30 MEANWELL | ÜRÜN KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN..
Ürün Kodu Güç VDC Amp Verim IP Boyut
APC-16-350 16W 12-48V 350mA %84 IP42 77x40x29mm
APC-16-700 16W 19-24V 700mA %83 IP42 77x40x29mm
MEANWELL Ürünleri
MEANWELL Üretim Grupları:
MEANWELL Ürün Çeşitliliği:
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
MEANWELL- APC-16-350 12~48Vdc 350mA IP30 Led Sürücü - Güç kaynağı MEANWELL- APC-16-350 12~48Vdc 350mA IP30 Led Sürücü - Güç kaynağı ürünü en ucuz fiyatı ile elektrik market'de satılmaktadır. APC-16-350