MEANWELL- APC-12-700 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
Meanwell Toptan Türkiye Mean Well
APC-12-700 ÜRÜN KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN..
Ürün Kodu Güç VDC Amp Verim IP Boyut
APC-12-350 12W 9-36V 350mA %82 IP42 77x40x29mm
APC-12-700 12W 9-18V 700mA %80 IP42 77x40x29mm