MEANWELL- APC-12-350 9~36Vdc 350mA IP30 Led Sürücü - Güç kaynağı
24 Ay
rder="0" style="float: none; margin: 0px;" />
APC-12-350 9~36Vdc 350mA IP30 MEANWELL ÜRÜN KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN..
Ürün Kodu Güç VDC Amp Verim IP Boyut
APC-12-350 12W 9-36V 350mA %82 IP42 77x40x29mm
APC-12-700 12W 9-18V 700mA %80 IP42 77x40x29mm
MEANWELL Ürünleri
MEANWELL Üretim Grupları:
MEANWELL Ürün Çeşitliliği:
Meanwell Toptan Türkiye Mean Well
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
MEANWELL- APC-12-350 9~36Vdc 350mA IP30 Led Sürücü - Güç kaynağı MEANWELL- APC-12-350 9~36Vdc 350mA IP30 Led Sürücü - Güç kaynağı ürünü en ucuz fiyatı ile elektrik market'de satılmaktadır. APC-12-350